Charakterystyka Królika

Moje zdjęcie
Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Poland
Jestem Żoną i Matką. Kolekcjonerem i Czytaczem. Budowniczym swojej małej rodziny. Mój MałżOn to odważny, lecz nico leniwy lew. Mój Syn to Mały leśny troll o najmądrzejszych oczach świata. Ja to Chaotyczny Królik, kobieta o wielkim sercu i duszy wielkości lalki Barbie. Sprzątam, gotuję i piszę, a przede wszystkim żyję! Oj, tak- żyję pełnią życia!!!

poniedziałek, 19 lipca 2010

Ciekawostki z króliczej nory

Od razu mówię: nadal czytam, więc nie aktualizuję! Jednakże jest już światełko w tunelu dla nieprzebranych rzeszy wielbicieli mojego bloga- poczyniłam zakupy. Zarówno na ebayu, jak i na All, więc jeśli poczta nie zgubi to będzie o czym pisać.

Dzisiaj chciałbym pokazać Wam ciekawe zestawienie kilku zdjęć, które pokażą jak ewoluowała moja kolekcja. Natchnęła mnie pewna fotka, którą wygrzebałam na dysku Małżona:Tak wyglądała moja "kolekcja" pierwszego dnia po przeprowadzce i wypakowaniu lalek. I pomyśleć, że już wtedy myślałam, że ich jest dużo...


Tak wyglądała kolekcja, gdy zaczynałam pisać tego bloga:


Wtedy uważałam, że jest ich bardzo dużo...

A tak wyglądała, gdy ostatnio próbowałam je policzyć:A teraz druga półeczka:
A obecnie jest jeszcze trzecia półeczka, szafeczka i szufladka XD

...i ciągle mi mało!

7 komentarzy:

 1. Bo lalki się mnożą - jakoś tak same. Za to miejsce przeznaczone dla lalek zmniejsza się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Króliku - ja o książkach - bo ja też ekhm ten typ literatury uwielbiam (groza i takie tam):))))) Powiedz, powiedz jakie skarby od tej pani wydobyłaś?

  OdpowiedzUsuń
 3. Alienoro- głównie powieści Grahama Mastertona, z 12 różnych tytułów, od tych nowszych do najstarszych, ale naprawdę nie wmienię wszystkich, bo nie pamiętam. Drugim rzutem wzięłam kilka powieści Jonathana Kellermana, Harlana Cobena i Stephena Wihte'a. Jestem zakopana w literaturze na jakieś kolejne dwa tygodnie ^-^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawi mnie kiedy będzie notka o barbie sun sensation bo widzę że masz ją w bardzo dobrym stanie XD (czekam na tę notkę)

  OdpowiedzUsuń
 5. O Sun Sensation napiszę jak zza oceanu przypłynie jej nastoletnia kuzynka- do kompletu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O Fleur Fleur widze! :o) Ale ma duza glowe HA HA

  OdpowiedzUsuń
 7. A może to Barbie mają małe łepki? Hę? ;)

  OdpowiedzUsuń