Charakterystyka Królika

Moje zdjęcie
Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Poland
Jestem Żoną i Matką. Kolekcjonerem i Czytaczem. Budowniczym swojej małej rodziny. Mój MałżOn to odważny, lecz nico leniwy lew. Mój Syn to Mały leśny troll o najmądrzejszych oczach świata. Ja to Chaotyczny Królik, kobieta o wielkim sercu i duszy wielkości lalki Barbie. Sprzątam, gotuję i piszę, a przede wszystkim żyję! Oj, tak- żyję pełnią życia!!!

wtorek, 28 grudnia 2010

Przypominajka

Przypominam, iż konkurs nadal trwa!! Rozwiązanie już po nowym roku :) Niestety wszystko się przedłużyło, bo moja lalka nadal jest w proszku.

Warunkiem uczestnictwa nadal jest podanie prawidłowego hasła (odpowiedzi umieszczamy w komentarzach w poście o konkursie). Każdy, nawet ktoś z ulicy, może zagrać. Można strzelać dowolną ilość razy, punktuje tylko celne strzały, pudeł nie liczę.

Benny Hill nie jest odpowiedzią ;)

Gramy o Audrinęi nagrodę niespodzinkę.


Jakieś podpowiedzi były tutaj i tutaj.

A dzisiejszą ostateczną podpowiedź zaprezentuje Państwu Myśka, która aż piała z entuzjazmu, że może mi pomóc ;)

8 komentarzy:

 1. no no :) urocza z niej Luna xD a gdzie artemisa zgubiła a może jest jeszcze na etapie szukania go no i gdzieś tam powinna być ich córka chyba Diana ???

  OdpowiedzUsuń
 2. Skołowała mnie ta kocia podpowiedź ;P A nagroda niespodzianka zapowiada się bardzo ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ha ha ha biedna Mysia, mam niezła polewke z jej zdegustowanej miny hihihihi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem tym kimś z ulicy ! Mam na imię Magda i jestem wiernym "czytaczem" Pani bloga :) Strzelam: Czarodziejka z Księżyca

  OdpowiedzUsuń
 5. He he nagroda niespodzianka zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie biorę udziału, ale nie mogłem nie skomentować tego kocurka który po prostu mnie rozwalił swoją miną :)

  Twoje koty są super! a to służą jako sofy przy sesjach, a to za śpiącą komisję, już nie wspomnę o tym jak wylegują się w wanience Ryśka lub w kartonach po Baśkach.

  ten koci świat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No to ja też strzelę, Czarodziejka z Księżyca.

  OdpowiedzUsuń
 8. Więc ja też dodaję mój komentarz:) I myślę podobnie jak inni, że jest to Czarodziejka z Księżyca. Poza tym gratuluję fantastycznego bloga i proszę o kontynuacje. Miło tutaj wpadać i poczytać zawsze coś ciekawego i zarazem wesołego:) Zapraszam też do siebie, choć to dopiero początek, myślę, że się rozkręcę. A jeszcze jedna rzecz, w jednym z postów napisałaś, iż przegrałaś aukcję o 50gr, powiem Ci że to i tak wiele, bo kilka dni temu ja wygrałam aukcję 1 groszem:)
  Pozdrawiam cieplutko w tą zimową porę:)

  OdpowiedzUsuń