Charakterystyka Królika

Moje zdjęcie
Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Poland
Jestem Żoną i Matką. Kolekcjonerem i Czytaczem. Budowniczym swojej małej rodziny. Mój MałżOn to odważny, lecz nico leniwy lew. Mój Syn to Mały leśny troll o najmądrzejszych oczach świata. Ja to Chaotyczny Królik, kobieta o wielkim sercu i duszy wielkości lalki Barbie. Sprzątam, gotuję i piszę, a przede wszystkim żyję! Oj, tak- żyję pełnią życia!!!

piątek, 23 kwietnia 2010

Dlaczego Mattel mnie nienawidzi?

Mały krótki apdejt do wczorajszego posta :)
Od wczoraj ostro kombinuję jak zdobyć Kaylę, tę od Secret Spells. Niby kasę mam, ale ona jest trudna do zdobycia i trochę kosztuje... I jak się już prawie zdecydowałam, to przez przypadek odkryłam inną lalkę.

No i powiedzcie: Dlaczego Mattel mnie nienawidzi?No cóż, chyba łóżeczko dla dziecka poczeka, ja muszę miec je obie!

6 komentarzy:

 1. Teraz już pewnie nie, ale kiedyś mogła być w supermarketach... Sam widziałem z sklepie "Pepco" lalkę z tej samej serii - Elektrę... Strasznie się wtedy dziwiłem...

  Choć i tak dziwniejsza jest Marilyn w supermarkecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tym Pepco to też była porażka, bo Elektra kosztowała 19,90 :)- oczywiście kupiłam. Od tamtego czasu często tam zachodzę, ale drugi raz nic ciekawego nie znalazłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiesz co, Mattel nas wszystkich nienawidzi! HA HA :o)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 4. ale ta o wiele ładniejsza niż Elektra....

  OdpowiedzUsuń
 5. Elektra też jest śliczna- ba boskie włosy, czarne i naprawdę dobrej jakości. Ale Ivy zawsze była moją ulubienicą. Uwielbiam komiksy i taka kolekcja Barbie przedstawiająca bohaterki Marvela czy DC to byłaby wisienka na lalkowym torciku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurczę u mnie też wydatki na Maleńką - łóżeczko, wózek, ciuszki, a i tak udało mi się kupić dynamitkę. :D Mój TŻ twierdzi, że wariuję i to całe "lalkowe szaleństwo" nasila się podczas ciąży. :D

  OdpowiedzUsuń